O nás

Hotel je situován v těsné blízkosti stanice metra Skalka v městské části Praha 10. Ve tříhvězdičkovém hotelu Astra naleznete 60 útulně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů. Pokoje jsou řazeny do kategorií Standard a komfortnějších Superior.

Recepce je se svými službami a úschovnou zavazadel v provozu nepřetržitě. Firemní klientela jistě uvítá široké konferenční zázemí pro 100 osob. Domácí mazlíček je vítán.
K hotelu náleží placené, nepřetržitě hlídané parkoviště.

Pokoje

Všechny nekuřácké pokoje hotelu Astra jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem, připojením k internetu, telefonem, V nabídce je i možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Gastronomie

Vynikající oběd či večeři si můžete vychutnat v místní restauraci, která je ideálním místem pro posezení s přáteli či obchodními partnery. Snídaně formou bufetu se podávají v čase od 7:00 do 10:00 hod.

Recepce -non stop

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

V prostorách recepce se nachází místnost pro uschování zavazadla a místnost se zapůjčením trezoru.

Mezi služby, které hotel poskytuje patří, hotelové taxi, rezervace vstupenek, průvodcovské služby, organizace výletů a okružních cest.

Pokoje

Apartmán

Apartmán

Cena je uváděna včetně DPH, v ceně je zahrnuta snídaně, pokoj je max. pro 5 osoby, velikost 40 - 55 m²: koupelna se sprchovým koutem, WC je součástí sprchového koutu, šatní skříň, pracovní stůl, lednice, trezor, fén, rozkládací sedačka, kuchyňská linka, free WiFi
Dvoulůžkový pokoj Standard

Dvoulůžkový pokoj Standard

Cena je uváděna včetně DPH, v ceně je zahrnuta snídaně, pokoj je pouze pro 2 osoby, velikost 15-20 m²: koupelna se sprchovým koutem, WC je oddělené od sprchového koutu, samostatná šatní skříň, pracovní stůl, fén, free WiFi.
Dvoulůžkový pokoj Superior

Dvoulůžkový pokoj Superior

Cena je uváděna včetně DPH, v ceně je zahrnuta snídaně, pokoj je pouze pro 2 osoby s možností přistýlky, velikost 20 - 25 m²: koupelna se sprchovým koutem, WC není součástí sprchového koutu, šatní skříň, pracovní stůl, fén, free WiFi.
Jednolůžkový pokoj Standard

Jednolůžkový pokoj Standard

Cena je uváděna včetně DPH, v ceně je zahrnuta snídaně, pokoj je pro 1 osobu, velikost 14 m²: koupelna se sprchovým koutem, WC je součástí sprchového koutu, samostatná šatní skříň, pracovní stůl, fén, free WiFi.
Třílůžkový pokoj Standard

Třílůžkový pokoj Standard

Cena je uváděna včetně DPH, v ceně je zahrnuta snídaně, pokoj je pouze pro 3 osoby, velikost 25 m²: koupelna se sprchovým koutem, WC je oddělené od sprchového koutu, samostatná šatní skříň, pracovní stůl, fén, free WiFi.
Jednolůžkový pokoj Standard

Jednolůžkový pokoj Standard

Cena je uváděna včetně DPH, v ceně je zahrnuta snídaně, pokoj je pouze pro 1 osobu, velikost 14 m²: koupelna se sprchovým koutem, WC je oddělené od sprchového koutu, samostatná šatní skříň, pracovní stůl, fén, free WiFi.
HOTEL ASTRA

HOTEL ASTRA

Mukařovská 1740/22, 100 00 Praha
+420 774 707 554