Hotel Astra *** se nachází v blízkosti metra Skalka a tramvajové zastávky Na Padesátém. Svou kapacitou 60 jedno- až čtyřlůžkových pokojů na dvou podlažích snadno splní požadavky jak jednotlivců, tak skupin.

Útulné a prostorné pokoje jsou vybaveny LCD televizorem a telefonem. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, nebo vanou. Výbavou každé koupelny jsou základní kosmetické přípravky, ručníky, osušky a fén.

Bufetová snídaně je podávána v restauraci, kde se podávají i obědy. Hotel je nekuřácký. Ve všech prostorách našeho hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení. Bezplatné parkoviště je zajištěno na veřejném stání před hotelem.

Hlavní předností je poloha hotelu v klidné části Prahy a přesto blízko centra města. V letních měsících poslouží klidnému posezení s přáteli letní terasa, která je součástí nové útulné cukrárny. Recepce slouží našim hostům 24 hodin denně.

Pro firemní využití nabízíme i nové, moderní konferenční prostory s denním světlem a klimatizací, které disponují kapacitou až 100 míst při divadelním uspořádání. V rámci školení, či jednání v našich konferenčních prostorech Vám rádi pomůžeme s organizací či občerstvením.

Café Astra je otevřena pro všechny hosty každý den. Nabízí čerstvě praženou kávu, dezerty, míchané nápoje a české točené pivo dle Vašeho výběru.